ЦВ-ЦЛ-0062 Інструкція з огляду, обстеження, ремонту та формування вагонних колісних пар

Книга: ЦВ-ЦЛ-0062 Інструкція з огляду, обстеження, ремонту та формування вагонних колісних пар

Описание: Ця Інструкція поширюється на колісні пари вагонів магістральних залізниць колії 1520 (1524) мм (за винятком колісних пар спеціальних вагонів), що експлуатуються в поїздах із швидкостями руху не вище: пасажирських -160км/год, вантажних при навантаженні від осі на рейки не більше 230,ЗкН (23,5тс) — 90км/год, а при навантаженні від осі на рейки не більше 235,2кН (24,0тс) — 80км/год.
При експлуатації вагонів із швидкостями руху поїздів та навантаженнями від осі на рейки вище указаних, колісні пари повинні задовольняти спеціальним Технічним вимогам.
Інструкцією установлюються:
а) порядок і строки огляду, обстеження та ремонту колісних пар;
б) норми та вимоги, яким колісні пари повинні відповідати при огляді, обстеженні, ремонті, формуванні та підкочуванні під вагони;
в) перелік параметрів, що контролюються при огляді, обстеженні, ремонті, формуванні та підкочуванні колісних пар під вагони.
У відповідності до «Правил технічної експлуатації залізниць України» (ПТЕ) кожна колісна пара повинна відповідати вимогам цієї Інструкції, виконання якої обов’язкове для всіх працівників, зв’язаних з оглядом, обстеженням, ремонтом, формуванням та підкочуванням колісних пар під вагони.

Издательство: Киев, 2005 г.

Примечания: формат djvu, укр. язык, 103 стр.

Размер файла: 2,75 МБ

Скачать