Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Туристические и ретро поезда
Форум ZDSim > Железнодорожный транспорт > Движение поездов
art-trans
На Львівській магістралі відбувся ретро-тур мальовничими місцями Львова та регіону

Ретро-потяги, вже звичні для киян, поволі демонструють і на наших теренах. Вже втретє двовагонний потяг на чолі з паровозом 1953 року випуску рушив від головного вокзалу міста до парку «Знесіння».

А нещодавно паровоз із австрійськими туристами завітав і до історичного міста Жовкви. Рівно у визначений час ретро-техніка рушила за маршрутом. Дорогою пасажири отримали чимало неповторних вражень та емоцій. «У світі майже не залишилось таких потужних паровозів, які їздять не вузько-колійкою, як здебільшого в Європі, а широкою колією. Тому львівська атракція іноземців захоплює», — наголосив організатор поїздки іноземних учасників Вольфрам Венделін.

Прибувши до Жовкви, пасажири, взявши зі собою фотоапарати, вийшли із вагонів. Клуби пари поїзда оповили усіх. Почалась велика фото- й відеосесія. 60-літній ворошиловградський вантажний паровоз серії Л колись тягав вагони вагою до 4 тис. тонн зі швидкістю 80 км/год. Було видно, що на молодь, котра бачила його вперше, він справив неабияке враження. Це свідчить про те, що технічна спадщина цікавить людей. Паровоз був приведений у робочий стан ще до 150-річчя Львівської залізниці, яке відзначали 2011 року. Аби гарантувати мандрівникам безпеку руху, перед поїздкою було проведено обстеження й діагностику. До слова, на балансі локомотивного депо «Львів-Захід» перебуває ще один паровоз, який може бути підготовлений для туристичних цілей.

На жаль, туристи не мали змоги відвідати наше стародавнє, багате на пам’ятки архітектури, місто, оскільки потяг вирушив назад до Львова. Однак є грандіозні плани щодо наступних, регулярних екскурсійних маршрутів до Жовкви, де охочі матимуть змогу побачити храми, які вражають своєю монументальністю, монастир, фортифікаційну синагогу, дерев’яні церкви, старі житлові будинки тощо.

art-trans
8 березня у Харкові можна буде покататися на ретропоїзді

У Міжнародний жіночий день регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» організовує для харків’ян та гостей міста святковий рейс ретропоїздом у складі паровоза серії Ер 1954 року випуску та 3 пасажирських плацкартних вагонів зі 158-ма місцями для сидіння. Курсуватиме ретропоїзд із Харкова до Люботина та зворотно 8 березня цього року. Під час подорожі на пасажирів чекає розважальна програма.

Поїзд №№895/896 відправиться з головного залізничного вокзалу Харкова о 10:35 і прибуде до Люботина об 11:55.

У зворотну подорож зі станції Люботин ретропоїзд вирушить о 13:20 та прибуде до Харкова о 14:20.

Квитки можна придбати в усіх касах, що здійснюють продаж проїзних документів на поїзди дальнього сполучення та через мережу Інтернет.

Для дітей віком до 6 років проїзд безкоштовний.

Вартість квитка на подорож за напрямком Харків-Люботин для дорослих становить 37,64 грн., для дітей – 28, 22 грн.

У зворотному напрямку з Люботина до Харкова можна придбати квитки для дорослих за 34,55 грн., для дітей – за 25,91 грн.
art-trans
9 травня Укрзалізниця запрошує проїхатися у святковому поїзді на паровозній тязі

З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Києві курсуватиме святковий поїзд на паровозній тязі, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці. Він вирушить зі станції Київ-Пасажирський 9 травня о 12:50, а завершить подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 15:19.

Святковий поїзд №897Л на паровозній тязі 9 травня курсуватиме в складі паровоза Л-4600, п’яти пасажирських вагонів та вагона-ресторану.

Подорож навколо Києва триватиме близько двох з половиною годин. По закінченню подорожі пасажири зможуть безкоштовно відвідати виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ої колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Традиційно рух поїзда забезпечуватиме паровозна бригада з локомотивного депо Сновськ. Паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 році. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 році, а 1966 року локомотив отримав своє теперішнє місце приписки – депо Сновськ.

Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно зазначити маршрут Київ – Караваєві Дачі. Вартість квитка 53,24 грн, дітям — 24,17 грн.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.