Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: 28-30.11.2009 Виставка моделей залізниць "Київський Модуль"
Форум залізничників ZDSim > Наш клуб > Модели железных дорог
Chub
З нагоди Дня залізничника, творче об'єднання "Київський Модуль" оголошує
про проведення з 6 по 10 листопада третьої в цьому році виставки макетів і моделей залізниць у місті Києві.

В планах - збір 30-метрового колективного макету в Н0, демонстрація моделей р/с різних країн та епох, в тому числі дрібносерійних. Здебільшого 3-5 епоха СРСР/СНД. І звичайно ж, спілкування, обмін досвідом між моделістами тощо.

Виставка буде проходити в спортзалі школи № 76 м. Києва, за адресою ул.Жмеринська, 8.
Це масив Борщагівка, біля Кільцевої дороги і Шпалерного ринку. Найближче метро - Академмістечко, Житомирська, Святошин.
Місце проведення - на Яндекс-мапі

План роботи:
6.11, з 10:00 - монтаж макету, 15:00-19:00 обкатка макету (каша).
7, 8 та 9.11, 10.00-19.00 - робота макету нон-стоп.
10.11, 10:00 робота макету, з 17:00 демонтаж еспозиції, закриття зборів.
~13:00-14:00 - обідня перерва.
Можна приносити моделі з власної колекції, як промислового, так і самостійного виготовлення,
будівлі, зелені насадження, автотранспорт тощо для експозиції макету, фото та відеозйомки.

Для іногородніх є бюджетний варіант проживання. З приводу броні бажано надіслати мені заявку якомога раніше.

Подробиці - тут.
З будь-яких питань звертатись через сюди, в приват, на форум КМ або в мило: chubpavel /цуцик/ яндех.ру

З повагою, Chub/
Chub
Шановне товариство!
На жаль, виставку "Київський модуль" скасовано, так як ми отримали відмову у наданні приміщення впродовж карантину.
Як відомо, у зв*язку з епідеміологічною ситуацією в країні, КМДА впровадила в місті карантин по школах і вузах з 2 по 23 листопада.

Точніше, виставка відбудеться, але із "запізненням" на три тижні - орієнтовно 27-10 листопада, по закінченні всього цього дибілізму з епідеміями.

Просимо вибачення у всіх, хто планував відвідати захід! sad.gif
З повагою, Chub/
Chub
Повідомляю, що виставка "Київський модуль" пройде з 28 по 30 листопада.

Режим роботи з 10:00 до 18:00.
Місце проведення не міняється, див. у першому пості цієї теми.
Запршуємо всіх відвідати!
Вхід вільний.

З повагою, Chub/
d_oleg82
А у меня нет никаких моделей.
Я могу прийти посмотреть и пофотать? Очень хочется.
В Воскресенье 29 ноября ваш макет уже будет работать?
Chub
Звичайно, приходьте!
За планом макет працюватиме вже 28го.
Втім слідкуйте за темою, т.я. стан карантину остаточно не скасовано.
Якщо раптом захід знов доведеться перенести - я відпишусь тут у п'ятницю.
Chub
Друзі, повідомляю що виставка моделей та макетів залізниць "Київський Модуль" вчора з успіхом завершилася.
Довжина колективного макету членів клубу КМ наразі склала ~29 метрів, що є рекордом для нас.
Виставка була досить насиченою і по кількості моделей рухомого складу.

Пропоную переглянути фотозвіт з нашого заходу:
http://kyivmodul.org.ua/forum/viewtopic.php?f=22&t=337
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.