Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Киевская городская электричка
Форум ZDSim > Железнодорожный транспорт > Движение поездов
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Skiper
вже вивісили об'яву, що запрацює з 27 вересня, побачимо що буде
Maksym
Має бути 4 одиниці рухомого складу. На повну проектну потужність обіцяють вийти десь з 10 жовтня.
Skiper
Обіцяють нову емблему і окрас електричок
deadmaus
Tourist
А чо, вроде бы неплохо.
silver_streak
Лого дійсно непогане. В мережі вже з'явилися фото електрички.Skiper
Тільки 5 вагонів... буде битком набита
Maksym
Залежить від того як швидко буде ходити. Краще кожні 12 хвилин по 5 вагонів, ніж раз на пів години 10 вагонів.
tysha0505
ЭР9М в 5 вагонов? Hy-нy laugh.gif
deadmaus
морду нужно перекрашивать, убого(
dimentiy
Если абстрагироваться от морды, выглядит впечатляюще, как для Киева... Хотя у меня есть подозрения, что это не финальный вариант окраса морды.
Artemix
_ наконец-то они решились! Если это городской транспорт, то пусть и выглядит соответственно. А то, банально, присматриваться нужно: это ГЭ или пригородная.
dimentiy
Я кстати писал в КГГА по поводу перекраски несколько месяцев назад. Так исторически сложилось, что в Киеве цвет ОТ — жёлтый. Предлагал пересмотреть цветовую схему с упором на жёлтый цвет. Ответили, что не могут, т.к. на ЖД это цвет специальной техники.
silver_streak
Чомусь РЖД це не зупинило кілька років тому
http://trainpix.org/photo/1468/
Було б бажання.
Artemix
А вот и служебная электричка, у них такие называют "путеец".
И, вот совпадение, у нее 5 вагонов! wink.gif
Оттуда же и комментарий:
Цитата
Схема соединения внутривагонных кабелей электропоездов ЭД9Т-ЭД9М (равно как и ЭД2Т, ЭД4, ЭД4М) позволяет соединять вагоны между собой в так называемом "кресте" в силу того, что в вагонах уложены "дубли", чего не предусмотрено на электропоездах ЭР2, ЭР2Р(Т) и ЭР9 всех модификаций. При соединении в "крест" вагонов серий ЭР2, ЭР2Р(Т) и ЭР9 складывается ситуация наличия "холодного" вагона и неуправляемой части состава. В последнее время УЗ при помощи Киевского ЭВРЗ усовершенствовала конструкцию электропоездов ЭР2Р(Т) с монтажём "дублей", что позволило соединять электропоезда ЭР2Р(Т) в нечётную составность в "Крест" по типу ЭД2Т, ЭД4.
Tourist
А 5 вагонов это мало или много?
И еще вопрос, таких новоокрашенных составов сколько будет?
dimentiy
Александр Кава говорит, что будут перекрашивать по мере необходимости. Специально и на всех составах делать этого не будут.

Пять вагонов — вполне терпимо при интервале 16 минут и меньше. Учитывая возможность появления короткого маршрута в нагрузку от Дарницы до Киев-Петровки, там пять вагонов можно запускать без проблем.
silver_streak
Одна справа службовий електропоїзд, який спеціально переобладнують під потреби, а інша справа - пасажирська машина. До того ж судячи з фото та відео в інтернеті - і шести вагонів малувато іноді.
Artemix
Можно было бы модернизировать для гибкого изменения количества вагонов под текущие потребности. Тем более, что в ГЭ не так много составов находится, чтобы мучаться переделками. А гибко менять количество вагонов - вполне экономичное решение.
silver_streak
І чим же воно економічно дозволить стати гнучким? Якщо вірити старим розкладам (до відмін МЕ) на зміну кабіни по Дарниці давалось від 7 до 15 хвилин. За цей час зробити вичеплення, як мені здається, неможливо. А заради одного вагона витрачати час робітників, паливо для ЧМЕхи - ще більш дороге задоволення, аніж катати напівпорожній вагончик в складі електропоїзда.
Artemix
Смена количества вагонов не утром или вечером, а в перерывах между курсированием, например. Или на выходные.
silver_streak
Ніщо не заважає вичіпити два вагони, якщо в цьому є гостра необхідність (хоча знову ж таки - заради кількох поїздок робити подібні маніпуляції на мою думку дорого, та й де їх робити - в Борщагівці навіть маневрового тепловоза немає, і відповідних фахівців для розчеплення).
dimentiy
Цитата(silver_streak @ 2.10.2014, 15:51) *
До того ж судячи з фото та відео в інтернеті - і шести вагонів малувато іноді.

Авжеж малувато, коли по одному-два рейси "випадає". Пасажирів збирається дуже багато. Коли електричка працює за графіком, особливих проблем з перевантаженністю немає.
ЛиС
Хех... "Смешались в кучу кони, люди..." Какое отношение имеют сиденья из региональных (ака ЭПК) поездов к городской электричке непонятно.
tysha0505
Это, наверняка, с 548, которая на завод ушла
deadmaus

Приходько еще когда запускали в первый рейс Екр1 и показывали ДПКР-2, говорил о проекте для Киевской городской электрички. Так вот за спиной Кличко есть плакатик, похоже это тот проект на базе корпука от ДПКР-2.
Artemix
Может, кто-нибудь сфотографировал тот стенд в нормальном качестве?
А по доступным фотографиям видно, что предлагается пятивагонка, два токосъемника только на третьем вагоне. Непонятно, что с окнами с первой половине головного вагона: такое впечатление, что либо у них нижняя кромка ниже, либо что-то под ними находится.

deadmaus
Цитата
Кроме того, мы создали образец пригородного электропоезда, который может использоваться на линии скоростной электрички в Киеве. Это 5-вагонный состав, который может эксплуатироваться 50 лет.

из интервью Приходько В.И.
Artemix
Что имеется ввиду под "мы создали"? На заводе уже стоит в металле?
deadmaus
Откуда ж мне знать))) жаль у них на 145 летие небыло Дня открытых дверей ((((
MVM
На станциях ГЭ вчера вечером и сегодня утром висело расписание с 07.10, согласно которому электрички должны ходить чаще. Пришел на о. п. Рубежовский, чтоб уехать в 6-48 в сторону К.-Петровки, согласно "новому" графику. В это время туда проехал грузовый. Думаю, не буду идти в метро, мол, может пропустили. Ага! Потом в 7-03 проехал еще один товарняк. Затем в 7-10 прошла электричка в сторону Киев-Пасс. Мне уже пришлось ехать в 7-25, которая еще с 27.09 бегает. А вечером уже и на 07.10 поснимали графики. _ что ж, попробую-посмотрю 10.10, когда ГЭ должна будет заработать "на повну потужніть".
korchaginetc
Анимация новых линий метро в Киеве тут
Виходячи з анімаціії звичайна МЕ з заглиблення човника до Цветаєвої

З 9 жовтня 2014 року стали доступними GPS дані міської електрички міста Києва сайт
Рухомий склад міської електрички обладнано системою GPS.
Відтепер за рухом поїздів міської електрички можна спостерігати в режимі он-лайн.
«Наразі у пасажирів є можливість отримати інформацію окремо по кожній станції час прибуття наступного поїзду для більш точно планування часу своєї проїздки» зазначив Сергій Майзель.
Нагадуємо, наразі системою охоплено майже увесь комунальний громадський транспорт (автобусні, тролейбусні та трамвайні маршрути). Вичерпний перелік маршрутів доступний за посиланням, GPS дані розміщено на відповідній сторінці кожного маршруту.
Комунальне підприємство «Київпастранс» постійно працює над вдосконаленням розкладу руху та маршрутної мережі для поліпшення якості надання транспортних послуг
Artemix
Получается, что собираются пускать челночно электричку в течение дня между утренними и вечерними кольцевыми маршрутами?
silver_streak
Дуже цікаво те, що навіть висвітлюються бортові номери складів. Станом на зараз нарахував 9 поїздів - 2, 3, 504, 513, 517, 522, 529, 536. Отже немає двох луганок і 539-ї.

Із зауважень - погано, що при наведенні в полі "Статус" пишеться лише "ОК" та "Стоїть на місці". От якби писався напрямок "Петрівка - Північна" та навпаки - щоб було зручніше бачити, який поїзд куди їде. Бо новачку який не знає кольорів на початку важкувато розібратися.
MVM
Сегодня состоянием на 16-30 по Дарнице было 5 поездов, причем на одном тупиковом пути стояли 2 состава. На Петровку в 16-34 пошла та, что в новой раскраске (522 вроде). В общем есть надежда на "повну потужніть" хотя бы до выборов.
Skiper
Окозамилювання ще те, 1 електричку пофарбували, а а борщагівці навіть розклад не можуть повісити, а касири взагалі сидять без світла при свічках...
korchaginetc
В Киеве откроют три новых станции городской электрички тут
"...планируется открыть станции Киевская Русановка, Протасов Яр и Киев-Московский. "Если ЮЗЖД вовремя отремонтирует эти станции и платформы..."
deadmaus
Для міської електрички спроектують нові електропоїзди

Міська влада спільно з представниками ПуАТ «Крюківський вагонобудівний завод» працює над розробкою параметрів нових електропоїздів для ліній міського сполучення ЕКр8. У подальшому їх планується використовувати для маршрутів міської електрички. Про це заявив радник голови КМДА Олександр Кава.

«Ми стали першими на пострадянському просторі, хто сформував завдання для електропоїздів міського сполучення. Раніше на таких маршрутах, які зараз існують у Києві, використовувалися лише адаптовані електропоїзди для приміського сполучення», – пояснив він.

При цьому міське сполучення вимагає принципово інших підходів до рухомого складу.

«Електропоїзди для міських ліній мають бути обладнані широкими дверми по 3-4 з кожного боку вагону для забезпечення швидкої посадки-висадки, широкими герметичними міжвагонними проходами, які дозволять пасажирам без проблем пересуватися електропоїздом, поручнями для стоячих пасажирів. Крім того, в вагонах має бути забезпечено таке компонування сидінь, яке дозволить вільно пересуватися салоном», – сказав Олександр Кава.
Artemix
Судя по плакату на презентации крюкоежей, пока предлагается вариант с кузовами от ДПКр2. Интересно, ради максимум 15 поездов будут переделывать вагоны?
Vyacheslav
Що означає "з вагонами від"? НЯЗ у КВБЗ уніфіковані кузови для ЕКр, ДПКр і поїздів локомотивної тяги.
Artemix
_ не совсем так. Может, концептуально они и схожи (не знаю, что там под обшивкой). Но по факту у ЭКр1 и поезда лок. тяги вагоны одинаковые (кроме некоторых модификаций вагонов), а у ДПкр2 - другие.

По ЭКр:
длина прицепного вагона - 26 696 мм
база прицепного вагона - 19 000 мм
ширина вагонов - 3 420 мм

По ДПКр:
длина промежуточного вагона - 24 596 мм
колесная база вагонов - 17 000 мм
ширина вагонов - 3 500 мм

Это еще не считая разной формы крыши и выдвижных ступеней.
korchaginetc
Рух міської електрички призупинено у зв’язку з відсутністю живлення контактної мережі 23 жовтня

Через відсутність живлення контактної мережі на ділянці станція Київ-Дніпровський – станція Борщагівка о 16 год. 45 хв. рух електропоїздів міської електрички було зупинено в обох напрямках.
О 17 год. 10 хв. рух електропоїздів міської електрички було відновлено у напрямку станції Дарниця.
Повністю рух електропоїздів міської електрички було відновлено о 17 год. 48 хв.

Інформація КП «Київпастранс»
akaramazov
С 19.11.2014 немного обновили расписание электрички. Убрали 13 коротких поездов (Киев-Петровка - Дарница, Киев-ВОлынский - Дарница и т.п.)
korchaginetc
Не зміг знайти тему Вишгорода.додаю сюди Відео
Чотири роки тому її з гордістю називали наземним метро. За 20 хвилин нею можна було до їхати вже до станції Петрівка. Тоді на відкриття електрички, яка сполучала Вишгород та Петрівку з'їхалися десятки чиновників. Мешканців запевняли, що електричка курсуватиме між станціями 6 разів на день на постійній основі.
Радості мешканців не було меж, адже замість 5 гривень до Києва відтепер можна було дістатися всього за 3 гривні, а за пільговим тарифом взагалі за гривню п'ятдесят. Студент з Вишгорода Олександр пригадує, як завдяки електричці йому вдавалося економити стипендію.
Тоді в 2010 році на відкриття електрички витратили понад 45 мільйонів гривень з державного бюджету. За ці кошти закупили 4 дизельні вагони та повністю відреставрували колії від Вишгорода до Петрівки. Та вже за пів року після відкриття електричка спочатку змінила інтервал руху до 2 разів на день, а вже потім зникла у невідомому напрямку. Сьогодні залізничні колії слугують лише як нагадування про колишні обіцянки районних чиновників. Мешканці нарікають, що в електричці були й певні недоліки. Адже зупинку збудували, а про те, як до неї дістатися на окраїну міста, не подумали.
Окрім того, Вишгородчанам обіцяли ще облаштувати привокзальну площу, там встановили декілька МАФів, проте, після того як електричка перестала курсувати, ці магазини виявилися нікому не потрібними, їх здають в оренду вже четвертий рік. А 40 мільйонів гривень витрачених на залізничні колії, відтепер просто ржавіють вздовж та впоперек
ЛиС
Цитата(korchaginetc @ 24.11.2014, 14:50) *
Тоді в 2010 році на відкриття електрички витратили понад 45 мільйонів гривень з державного бюджету. За ці кошти закупили 4 дизельні вагони та повністю відреставрували колії від Вишгорода до Петрівки.


Итересно, что курил автор текста/видео? про ППЖТ, надеюсь никому рассказывать не надо?
korchaginetc
пишу с тел без цитат-смета проекта есть у Вас на руках? Зачем палить контору о разпиле денег? там же закупили дпкр и построилм щербинкуwink.gif, а Вы такое говорите.
Автора адекватные, оперировали исходя из: " Цитата
Каждый час 1 тыс. пассажиров из
Вышгорода сможет добираться в
Киев, в среднем билет будет стоить
до 3 гривен", - сказал на
церемонии по случаю открытия
станции "Вышгород" министр
транспорта и связи Константин
Ефименко.
По его словам, поезд будет
доставлять пассажиров из одного
города в другой за 20 минут.
Министр добавил, что на
реализацию данного проекта было
потрачено около 30 млн. гривен; в
дальнейшем планируется сделать
навес над перроном на станции
"Вышгород", а также построить
пешеходный мост через пути.
Он также сообщил, что 6
стрелочных переводов, которые
находятся на путях между
Вышгородом и Киевом, в скором
времени сделают автоматическими."
Учитывая сход по зениту и реконструкцию, +ец есть на ппжт, а есть где и 25 км/ч стрёмно по деревяных ехать. А смысл ехвть с Вишгорода к дизелю, это как счас с Трои на Петровку....
art-trans
Киян обслуговують 10 поїздів міської електрички

Як повідомили у КП «Київпастранс», для забезпечення пасажирських перевезень міською електричкою наразі курсують 10 електропоїздів за кільцевим маршрутом.

Два електропоїзди, які курсували за скороченим маршрутом «Дарниця – Київ-Петрівка – Дарниця» з 2-го грудня 2014 року знаходяться на ремонті.

Про відновлення їхньої роботи буде повідомлено додатково.

Усього на балансі комунального підприємства «Київпастранс» перебувають 12 електропоїздів.

Тимчасово відмінено відправлення поїздів міської електрички

Як повідомили у КП «Київпастранс», з технічних причин з 2 грудня 2014 року тимчасово відміняються відправлення електропоїздів. Про це «Київ.Коментарі» повідомила прес-служба КМДА.

А саме:

- у ранкові години: №№7203, 7205, 7207, 7410, 7204;
- у вечірні години: №№7211, 7215, 7210, 7214.

Як раніше повідомлялось з технічних причин також було відмінено відправлення електропоїздів:

- у ранкові години: №№7201, 7202, 7206, 7437;
- у вечірні години:№№7336, 7208, 7209, 7212, 7213, 7216, 7217, 7471.

Про відновлення роботи електропоїздів буде повідомлено додатково.
art-trans
Ще один поїзд міської електрички зупинився

З технічних причин з другої половини дня 8 грудня тимчасово відміняються відправлення одного електропоїзду міської електрички, який рухається за кільцевим маршрутом. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

А саме:

- у ранкові години: №№7408, 7421/22, 7433;

- у вечірні години: №№7332, 7341/42, 7353/54, 7363.

Перевезення пасажирів міською електричкою здійснюється 9 електропоїздами, які курсують за кільцевим маршрутом.

Про відновлення роботи відмінених електропоїздів буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що на балансі КП «Київпастранс» для забезпечення пасажирських перевезень міською електричкою знаходиться 12 електропоїздів.
art-trans
Міська електричка щомісяця завдає Києву 4 мільйона збитків

Міська електричка у нинішньому режимі роботи і при діючому тарифі щомісяця завдає 4 млн грн збитків бюджету столиці. Про це сказав генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель, передає «УНІАН».

«На сьогоднішній день міська електричка приносить збитки місту, місцевому бюджету та КП «Київпастранс» приблизно 4 млн. грн. в місяць», - сказав він.

Щоб зменшити збитковість, за словами Майзеля, необхідно перш за все «правильно зарежимить всі платформи, щоб кияни не знаходили безліч «дірок», як проїхати безкоштовно», і треба доопрацювати саму інфраструктуру цього виду пасажирського транспорту.

«Після цього міська електричка буде дійсно користуватися попитом і не буде приносити збитки», - сказав керівник «Київпастрансу».

На його думку міська електричка - це дуже хороший для столиці проект і якщо його доопрацювати і вкласти певну суму грошей - то це буде дійсно зручним наземним метро.

Майзель повідомив, що на наступний рік на поліпшення інфраструктури електрички, зокрема, на платформи, планується закласти близько 5 млн. грн. і приблизно 41 млн. грн. - на нові станції, під`їзні шляхи.

«У 2015-2016 роках ми плануємо оновити рухомий склад. Та у 2017-му все-таки 12 поїздів вже будуть сучасними новими комфортними», - зазначив він.

Про розклад руху міської електрички він повідомив, що в даний час завершується розробка нового графіка. Робота ведеться з Південно-Західній залізниці.

«І з нового року буде наближений графік з інтервалом не більше 17 хвилин», - сказав Майзель.

За його словами, поки менший інтервал не вдається реалізувати через те, що поза кільцю рухаються також вантажні електропоїзди, і поїзди приміського і міжміського і міжнародного сполучення.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.